Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Ödeme

"www.erogluilac.com" web sitemizden verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. Sitemizde alışveriş yaparken güvenli bir şekilde kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartı kullanımında, en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 128 bit SSL uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmıştır.

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Tek çekim yapacağınız alışverişlerinizde ise Worldcard, Bonus Card, Axess, Maximum Kart, Paraf Kart ve Card Finans Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz.


Banka Kartı ile Ödeme

"www.erogluilac.com" web sitemizden verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm banka kartları geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

 

Havale/EFT ile Ödeme

Ödemelerini Kredi Kartı ile yapmak istemeyen kullanıcılarımız Havale/EFT seçeneği aracılığıyla güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilirler. Aşağıda banka hesap bilgilerimizi bulabilirsiniz.

 

Akbank Fethiye Şubesi

ŞÜKRÜ EROĞLU

Şube Kodu: 108

Hesap No: 2166

İBAN: TR94 0004 6001 0888 8000 0021 66


Kapıda Ödeme

Siparişinizin tutarını kargoyu teslim alırken de ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde Nakit ve Kredi Kartı (Tek Çekim) ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak ister misiniz?