İade ve Garanti Koşulları

İade Şartları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç yedi (7) gün içerisinde çağrı destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya yedi (7) günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürünü, ürün faturası ve sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Satın alınan ürün/ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün ambalajının açılmamış, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılmamış, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılmamış ,bozulmamış , ürünün kullanılmamış ve denenmemiş olması gerekmektedir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Müşteri siparişini aynı gün içerisinde iptal etme hakkına sahiptir. Sipariş iptal bilgisinin 0212 275 47 92 numaralı telefon ile tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlem için ücret iadesi 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilecek olup alıcıya herhangi bir kesinti yansıtılmayacaktır.

Müşterinin ürünü iade etmesi halinde iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren onbeş (15) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürenin aşımı banka tarafından kaynaklanması halinde firmamızın herhangi bir mesuliyeti bulunmamaktadır. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde firmamızın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak ister misiniz?