Hakkımızda

Kimyager Şükrü Eroğlu Hakkında

1960 yılında Muğla'nın Fethiye ilçesinde doğdum. 1984'de Ege Üniversitesi Kimyagerlik bölümünden mezun oldum ve yaklaşık 38 yıldır Kimyager olarak çalışmaktayım. 

Kronik prostatit hastalığına 30'lu yaşlarda yakalandım ve senelerce hastalığın tüm olumsuz belirtilerini şiddetli şekilde yaşamak zorunda kaldım.Yıllar geçtikçe semptomlar daha da  ağırlaşarak hayatımın 16 yılını kronik prostatit hastası olarak geçirdim. Yakalandığım kronik prostatit ve prostat büyümesi hastalığı nedeniyle hayatımı tedavi amaçlı kullanılan bitkileri araştırarak ve kürler oluşturarak hastalığıma çare bulmaya adadım. 

Yıllarca çoğu tedavi yöntemini denemiş olmama rağmen olumlu bir cevap alamadım.Bu süreçte kimya bilgimi,hastalığa bitkisel bir çözüm bulmak için kullanmaya başladım ve 2008 yılında iyileşmemi sağlayan bitkisel karışım kürü keşfettim.

Bu kür, farklı bitki özlerini karıştırarak oluşturduğum tamamen doğal bir içeriğe sahiptir. Bu kürü kullandığım günden itibaren hastalığın sebep olduğu semptomlar ve belirtiler her geçen gün azalmaya başladı. Hastalığın bütün olumsuz etkilerini yaşamış biri olarak, bu kürün kullanımıyla birlikte kronik prostatitten kurtuldum ve normal hayatıma geri döndüm. 

Bu bitkisel kapsül kür sayesinde hastalıktan dolayı büyümüş olan prostat bezi de küçülerek normal ölçülere geldi. Uzun yıllar yaptığım araştırmanın bir ürünü olan bu kür birçok kronik prostatit ve prostat büyümesi hastalarının yaşam kalitelerinin düzelmesinde yardımcı oldu. 

Kapsül kür 21.02.2018 tarihinde Türk Patent Enstitüsünden ''Prostatit, Kronik Prostatit ve BPH (İyi Huylu Prostat Büyümesi) hastalıklarının iyileştirilmesi için bitkisel kompozisyon'' başlığı ile Buluş Patenti almıştır.

Kronik prostatit ve iyi huylu prostat büyümesi semptomlarından kurtulmak için sabırlı olmak ve tedavi yöntemine doktor kontrolünde düzenli olarak devam etmek gerekir. 

Tüm hastalara acil şifalar dilerim.

Kullanıcı yorumları için TIKLAYIN!

 

 

PASEROL PRO Ürünümüzü anlaşmalı Eczanelerden alabilirsiniz.

Eczaneler Listesi İçin TIKLAYIN

 

paserol

Kurumsal

Eroğlu İlaç şirketi olarak 32 senelik bilgi birikimimizi, bitkilerin doğal özlerini araştırıp insan sağlığına olan yararlarını ortaya çıkarmak için kullanmaktayız.

Uzun yıllardır kazandığımız tecrübemiz ile 2008’den beri hiçbir katkı maddesi kullanmadan, %100 bitkisel içerikli kürler oluşturup, sağlığınıza hizmet etmeye çalışmaktayız.

Tüm ürünlerimiz resmi ruhsatlı ve onaylı olup, Eroğlu İlaç güvencesi altında üretilmektedir.

Misyonumuz

Eroğlu İlaç; doğanın bizlere sunduğu faydalı bitkilerin doğallıklarını tamamen koruyarak geliştirdiği ürünler ile hastaların yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinmiştir. 

Vizyonumuz

Eroğlu İlaç; uzun yıllar yapmış olduğu araştırmalar sonucu elde ettiği bilgi birikimini, etik ve dürüstlük ilkeleri ile birleştirerek en kaliteli ürünleri üretmeyi ve insanların hayatlarına değer katmayı benimsemiştir.

Kullanıcı yorumları için TIKLAYIN!

Eczaneler Listesi İçin TIKLAYIN

Ürünler

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak ister misiniz?