Teslimat Bilgileri

Sipariş Kargo Takip

Hafta içi saat 13:00'e, Cumartesi günleri saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. Sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki teslimat gününde (Hafta içi ve Cumartesi) kargoya teslim edilir.

Pazar günleri, resmi tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki teslimat gününde (Hafta içi ve Cumartesi) kargoya teslim edilir.

Havale ve kapıda ödeme yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi ya da kapıda ödeme onayının müşteri hizmetlerimiz tarafından telefon yoluyla alınması gerekmektedir. Bu durumda havalenin ve kapıda ödeme onayının alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır. Siparişiniz kargoya verildiği zaman ücretsiz mesaj ile bilgilendirmede bulunulmaktadır.

 

Sipariş Durumlarının Takibi

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numara bilgisi gibi tüm süreçleriniz hem e-posta yoluyla hem de kayıtlı cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

 

Kargo Durumunun Takibi

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile dilerseniz www.erogluilac.com anasayfamızda bulunan "Sipariş Takibi" bölümü aracılığıyla dilerseniz Mng Kargo' nun "Gönderi Takibi" bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

 

1. Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

2. Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

3. Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen (+90 212 275 47 92) numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.

 

 

 

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak ister misiniz?